Gri dekorasyon önerileri

İç Mimari - -

Gri nötr bir renktir. Siyah ile beyazın karışımından elde edilebileceği gibi bir çok rengin karışımından da elde edilebilen tonları vardır. Bu nedenle içinde hangi rengi barındırıyorsa kişiler üzerinde de değişi etkiler oluşturur. İçinde beyazı barındıran gri tonları huzur ve dinginlik verirken, maviye doğru giden tonlarda kullanıldığında kasvetli bir ortam yaratmaya sebep olur.

Açık tonlardaki gri, kullanılan ortamda rahatlatıcı bir etki yaratır, karmaşa ve tedirginliği azaltır. Salon, oturma odası ve yemek odaları için idealdir. Koyu grinin en güzel kullanım alanı ise çalışma odalarıdır. Bu renk genellikle kararsız kişiler tarafından sevilir.

Tüm bunların yanı sıra her yeri gri yapmaktansa canlı tonlarla kombin yapılırsa gri asaletin en güzel örneklerinden biri olabilir. Örneğin fuşya, yağ yeşili, turkuaz mavisi, beyaz, mor grinin yanına en çok yakışan renkler içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Gri dekorasyon önerileri, 4.1 out of 5 based on 11 ratings

Güncelleniyor..

"Gri dekorasyon önerileri" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

css.php