Onlar için tavana asılan, şamdanlı, lambalı, cam veya metal süslü aydınlatma aracı demek biraz zayıf kalıyor bence bir evin belki de en ihtişamlı aksesuarı olan avizeler için.

Tarihin ilk dönemliğinde yağdanlık ve kandillerle aydınlatılan evler ampulün icadıyla birlikte yerini gösterişli avizelere bıraktı. Sarayların ve camilerin ihtişam göstergesi olarak kullanılan avizeler zamanla ev dekorasyonunda yerini almaya başlayarak günümüze kadar süre gelmektedir.

Evin dekorasyonuna uygun ve kullanıldığı alanın büyüklüğüyle doğru orantılı seçmeye dikkat isteyen avizeler, ister renkli, ister taşlı, ister spor, ister gösterişli, ister kağıttan, ister demirden, isterseniz plastik olsun ama doğru tercih olsun…


GD Star Rating
loading…

İhtişamlı Avizeler, 3.8 out of 5 based on 12 ratings

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız? Beğendiniz mi?

Lütfen Adınızı Yazın!

* Gerekli

Lütfen E-Posta Adresinizi Yazın!

* Gerekli

Please enter your message

evdekora.com Dekorasyon Sitesi | Ev Dekorasyon Trendleri © 2014 Tüm Hakları Saklıdır ve Koruma Altındadır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Powered by PROTEK

css.php
BUNU GÖRDÜNÜZ MÜ?
gunes-isigi-sacan-evler-4


Kullanıldığı mekanda dikkat çeken, neşelendiren, etkileyen bir etki yaratan sarı; genişlemeyi, iletişimi ifade eder. Az miktarlarda kullanıldığında parlaklık ve sıcaklık hissi verir. Şakacılığı, ...