Bugünün son tasarım harikası mobilya kreasyonunda sizlere estetik harikası orjinal ve görsel olarak aldatıcı detaylara sahip (3D gibi mesela) bir mobilya kolleksiyonu sunmak istiyorum.

Bu kolleksiyonda iç dekorasyonun önemli yerlerinden biri olan yemek odası için düşünülüp tasarlanmış bir dolap ve depolama çekmecesi bulunuyor.

Projede ki detaylara gelince : Dikkatli kesilip hazrlanmış keskin kenarlı şekillerin biraraya gelmesiyle oluşmuş, kareler, dikdörtgenler ve trapez geometrik desenler ana birimlerin yüzeyinden karmaşık bir dizi yol ile yaptıkları çıkıntılarla hacimleri mobilyalara daha bir hacim kazandırmış. Ağaç işlemelerle de çerçevede farklı bir doku sunarak benzersiz birer mobilya birimine dönüşmüşler.

Bu doğal renkli mobilyalar, meşe ağaçlarının 4 farklı işlemden geçmesi sonucu orjinal olarak renk değişimi sağlandıktan sonra imal edilmişler. Üzerindeki desenler ile üç boyutlu bir derinlik havasınada sahip olan ilgin bir mobilya grubu gerçekten.

Bu haliyle düşünüldüğünde, evimizdeki misafirler veya ilk kez görenler dolap kapalıyken yanlışlıkla raf zannederek elindekileri kırıp dökebilecekleri bir hata yapabilirler öyle değil mi?

Bir bütün olarak bu ikili mobilya kolleksiyonu evlerdeki mobilya iç tasarım bütünlüğünü sağlamak için çok cesur ve iddialı olduğunu düşünüyorum? sizce? ;)

mobilyalarda geometrik desenler 1 resimleri

mobilyalarda geometrik desenler 2 resimleri


mobilyalarda geometrik desenler 3 resimleri

mobilyalarda geometrik desenler 4 resimleri

mobilyalarda geometrik desenler 5 resimleri

mobilyalarda geometrik desenler 6 resimleri

GD Star Rating
loading…

Mobilyalarda Geometrik Desenler, 3.2 out of 5 based on 7 ratings

Düşüncelerinizi paylaşır mısınız? Beğendiniz mi?

Lütfen Adınızı Yazın!

* Gerekli

Lütfen E-Posta Adresinizi Yazın!

* Gerekli

Please enter your message

evdekora.com Dekorasyon Sitesi | Ev Dekorasyon Trendleri © 2014 Tüm Hakları Saklıdır ve Koruma Altındadır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Powered by PROTEK

css.php
BUNU GÖRDÜNÜZ MÜ?
yasa-gore-cocuk-odasi-dekorasyonu-1


Çocuk odalarındaki mobilyaların ömürleri tıpkı çocuklarımızı kıyafetleri gibi uzun ömürlü olmalıdırlar. Çocuk odası için, sadece gidip yatak odası takımı aldıktan sonra çocuğumuzun ...