Bir Dilim Masa?

Total
0
Shares

Zevklerin ve ihtiyaçların karşılanması bakımından iç huzura eremeyen fırlama ve yaratıcı tasarımcıların son ürünü bu dilimli dalga masa olmuş.

Dalga tasarımı; dilimlenmiş dış görünüş özelliğine sahip iki sütunla oluşturulmuş bir dizayn. Sütunlardan her birinde dosya klasör saklama bölümü ve 1,5 inç kalınlığında sürgülü çekmeceleri unutulmamış. Rastgele dalgalı katlı dilimli bir dizayndaki poplar kaplama çalışma masası modern görünüşüyle gerçekten merak uyandıran bir yapıda.

Ancak her iyi ve güzel şeyin içindeki yine de bir olumsuz yanı olduğu gibi bu masanın da bir kusuru olduğunu düşünüyorum. Bu da: BU masanın toz alma bakımından sahibine veya temizlikçisine yaşatacağı zorluğu düşünüyorum da, temizlik bakımından gerçekten ızdırap çektirici gibi görünüyor öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Tuvalimsi Bir Apart

Çağdaş sanatçıların çağdaş sanatlarını evlerine uyguladıklarında ne tarz şeyler çıkabileceği hakkında herhangi bir fikri olmayan arkadaşlar için paylaşmak istediğim çok renkli bir ev modelinin neşe ile sunuyorum. Çağdaş çizgilere sahip…
içeriği görüntüle