Tuvalimsi Bir Apart

İç Mimari - -

Çağdaş sanatçıların çağdaş sanatlarını evlerine uyguladıklarında ne tarz şeyler çıkabileceği hakkında herhangi bir fikri olmayan arkadaşlar için paylaşmak istediğim çok renkli bir ev modelinin neşe ile sunuyorum.

Çağdaş çizgilere sahip mobilya tasarımlarının bir evde toplanması sonucu ortaya çıkan sonucu yorucu günün ardından iç dünyanıza renk katabileceği düşüncesi ile beğeninize sunuyor ve siz detayları incelerken neşeli vakit geçirmenizi umuyorum.

Ayrıntıları en iyi yakalayabileceğimiz ,tuvali anımsatan saf beyaz aydınlık bir atmosfer içinde ilginç renkleri ve eğlenceli modelleri ile neşeli ve modern bir mekan oluşturulmuş., aydınlık içinde nesneler, renkler, dokular ayrıntılarını bize sunarken, duvarlardaki ve kapı kirişlerindeki aynaların yarattığı gizemli dünya, depolama alanları ve alışılmış çizgilerin dışındaki dinamik mobilyalar ile farklı bir iç mekan oluşturulmuş. Ancak neden herşey güzelken tavan işçiliğine önem verilmemiş onu pek çözemedim.

fikirlerinizi bekliyorum ;)

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Tuvalimsi Bir Apart" beğendiniz mi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir