Düşmenize İzin Vermeyen Yatak

Mobilya, Yatak Odası - -

Bir sivri zekalı mağdur vatandaş tarafından icat edilmiş ilginç bir yatak isteyen var mı?

Yok ben deli yatarım, yok ben sabaha kadar üzerimden battaniyemi, yorganımı atıyom, bebeğim yataktan düşmesin, vb. gibi şikayetleriniz varsa bu korkularınızı atmanın zamanı gelmiş geçiyor bile.

Çevresi tamamen korumalı, yüksek, rahat, estetik bir şekle sahip bu yataktan düşmek gibi tatsız ve utanç verici bir korkunuz kalmayacak. Gerçekten şık ve özgün hatlara sahip yatak son derece yumuşak, samimi duruyor. Şöyle ki dediğimiz gibi sizi hiç bırakmaz.

Her yatak odası takımında olduğu gibi küçük sehpa veya masalarla etrafını dekore edebilirsiniz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Düşmenize İzin Vermeyen Yatak" beğendiniz mi?


"Düşmenize İzin Vermeyen Yatak" hakkında 4 Yorum:

  1. Sanırım satışı ile ilgilenen kimse yok. Çok yazık aslında güzel bir yatak. Nerden alınabileği hakkında bir bilgisi olan varsa bende öğrenmeyi çok isterim. Teşekkürler.

  2. çiğdem aydın

    bebeğim için düşünüyorum tek kişilik yatağa uygulanabiliyor mu fiyat nedir nasıl temin edilir cevap geleceğini sanmıyorum ama şansımı denemek istedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir