Sadece Genç Bayanlara Özel Oda Tasarımları

Çocuk Odası, Mobilya, Yatak Odası - -

Kızınızın odası için yada kendi odanız için iddialı, şık, taze fikirler mi arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesininz.

Bugün genç hanımefendiler için tasarlanan göz alıcı dizaynlardan oluşan bir kolleksiyonu beğeninize sunuyoruz ki her biri gerçekten birbirinden alımlı çizgilere sahipler. Bazıları çok ciddi ve ağırbaşlı olduğu halede bir kısmı da çok tanıdık popüler renklerden oluşmuş düzenlemelere sahipler.

Tüm oda dizaynları, çalışma alanları, küçük bir kitaplık, bayanların kullanabileceği tarzda dolaplar ve raf sistemleri ile donatılmış. Bunun yanında bir bayan için olmazsa olmaz en büyük unsur aynalar da unutlmamış ve zorunlu bir öğe olarak düşünülmüş. :)

Tüm oda fikirlerinde görüldüğü gibi özel bir temaya sahip. Dekorasyon elemanları çok fonksiyonel kaliteli, estetik ve pratik olarak tasarlanmışki bayanlar zamandan tasarruf etsinler. Doğru düşünmüşler değil mi?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Sadece Genç Bayanlara Özel Oda Tasarımları" beğendiniz mi?


"Sadece Genç Bayanlara Özel Oda Tasarımları" hakkında 1 Yorum:

  1. Hepsi birbirinden güzel. Hangisine bakacağımı, hangi modeli beğeneceğimi bilemedim :) Genç bir bayanın zerafetini tüm ayrıntısıyla tasarımlarda yansıtmışlar. Hazırlayanların ellerine, kollarına sağlık. Satın alma linkleride olsa tadından yenmeyecek siteniz :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir