Tetris Mobilya

İç Mimari, Mobilya, Yaşam Odası, Yatak Odası - -

1984 yılında rus kökenli Alexey Pajitnov tarafından tasarlanan ve hayata geçirilen tetris oyunu, başlangıcından bu yana oyun meraklılarını mest etti.

Tetriminos denilen puzzle parçalarının rastgele gelirken, manipüle hareketlerle yatay ve dikey olarak şeklini değiştirip her yana hareket ettirmek suretiyle boşluk bırakmadan yatay bir blok oluşturulmaya çalışılan oyun inanılmaz popüler olmuş ve gelien teknolojiye uyumuyla hala zevkle oynanılabilir hale gelmiştir.

Tetris mobilya ve buna benzer komplike mobilyalar da bu oyundan ilham anılmış. Küçük alanlarda birden çok fonksiyonunu kullanarak ihtiyaçlarımızı karşılamak için çekilebilir sürgülü tetris puzzle parçalarının şekilleriyle çözümler oluştulmaya sağlanmış.

Mobilyanın özellikleri arasında; iki tabure ve uzun bir blok ile yemek masasına dönüşebilmek, diğer depolama çekmeceleri ile farklı kişisel eşyalarınızı saklayıp ağırlayabilmek bulunmakta.

Farklı tarzlardan hoşlananlar, bu tarz video oyunlarının heyecanını ev eşyalarına yansıtmaktan zevk alabilen ve hayatlarını bir parçası haline getirmek isteyenler için güzel bir tasarım.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Tetris Mobilya" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir