Cesur Desenler, Yürekli Renkler

Total
0
Shares

Çılgın tasarıma sahip bir eve sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Önce bu sayfayı bir inceleyin sonra tekrar karar verin derim ben.

Ev dekorasyonunu değiştirecek en önemli unsurlar olan, renk, desen, malzeme ve dokularla oynayarak parlak, canlı renkleri ve biraz büyük ölçekli desenleri bir araya farklı kombinasyonlarla getirmek tasarımcıları iyi hissettirmiş olmalı.

GErçekten i dekorasyonun sınırlarını zorlayan renk ve desen kullanma sanatını cesur ve mükemmel şekilde kullanılmışlığın en iyi örneklerinden bir kısmı ile birlikteyiz.

Çağdaş, medyatik, geleceği düşünerek ve zamanımızın kültürel-alt kültürel tarzlarından etkilenilerek oluşturulmuş iletişimi yüksek tasarımlar bunlar.

Genelde alışık olduğumuz küçük ölçekli desenlerin aksine gerçekten büyük ölçekli desenleri kullanılması, zamanla odaya hapsedilmişlik hissini azaltarak biraz ruhumuza cilve katacağını ve genel kalıpların dışına çıkılmasında bir kapı görevi göreceğine inanıyorum.

Artık bizde evlerimizde daha büyük desenleri daha canlı renklerle kombine edip kullanmaya başlamamızın, geleceğe atılan modern ev tasarımları adımları için iyi bir başlangıç oluşturacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?