Dantel Kesim Sandukalar

İç Mimari, Mobilya - -

Eğer yeni bir daireye taşınıyorsanız veya sıfırdan bir ev kurarken alışık olmadık tarzda eşyalara sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

İşte size bir örnek daha. Bu örneklerin ardı arkası kesilmez ve sizlerin ağzı da şaşkınlıktan kapanmaz. Genelde bayanların mutfaklarında tercih edecekleri bir tarzda depolama üniteleri var karşımızda. Şık görünümlü, zarif ve alımlı bir yapıya sahip bu depolama birimlerini raf olarak, duvarda yada yerde görebiliriz.

Dantel tarzı kesim dış şeffaf yüzeye sahip olduklarında havadar ve güzel görüntüsü ile her evde tercih sebebi olacağına inanıyorum. Sizde iyi bir çizim yeteneğine sahipseniz eğer, tanıdığınız bir marangoz sizinde buna benzer özgün, pratik yapıda mobilyalara sahip olmanızı sağlayabilir.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Dantel Kesim Sandukalar" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir