Duvarlarda Zımba Teli Sanatı

Total
0
Shares

Daha önce çeşitli şekillerde duvar kaplama ve dekorasyonu çeşitlerinin sizlerle paylaştık. Yeni bir soluk getirmek adına zımba telleriyle yapılmış resimlerden oluşan bir dekorasyon tipini (yada zevkini) sanat ve beceri adına zevkle paylaşıyorum. Bu muhteşem duvar dekorasyonunu yapmak her babayiğidin harcı değil sanırım.

Mitoloji ve Rönesans sanatından esinlenerek, büyük zaman ve çaba harcanarak alışılmadık bir duvar çalışması ortaya çıkmış. Hedef odaların duvarları; sanatçıların titiz çalışmalarını sabırla uygulayarak 35,000’den fazla zımba teliyle estetik anlamda mücadeleye değer görsel bir şölene dönüştürülmüş.

Okul duvarlarında veya kamu binalarında büyük uyum sağlayacağı düşünülerek birçok yeni proje hazırlanarak, sanatçıların Tabii bu gibi bir duvar dekorasyonuna sahip olabilmek için büyük duvarlı bir eve sahip olamak kazım. Siz de bu tarz bir eve sahipseniz duvarlarınızda böyle birşey düşünebilirmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle