Evimizi Tamamlayıcı Renk Paleti Seçmenin Püf Noktaları

Total
0
Shares

Evimizde seçtiğimiz renk paletleri; bizlere veya evimize gelen konuklarımıza duygusal bir oyunlar oynayıp dramatik çağrışımlar oluşturmasında büyük rol oynar.

Seçtiğiniz renk paletlerini, evimizde nasıl hissetmek istediğimizi veya nasıl bir ambians isteğimize karar vererek bu doğrultuda seçmeliyiz.

Evimizde kozmopolit ve daha modern hissetmek istiyorsak bunu gerçekleştirecek doğayı yansıtacak renkler veya yüksek kontraslı renkler tercih edilmelidir. sizin ve ailenizin en iyi şekilde hissettirecek renk fikirlerinden faydalanabilir ve sizi cezbeden süprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Atmosfer ilhamlı Renk Paleti: Tasarımcıların evlere renk seçmek için çeşitli teknikleri vardır. Pek çoğu kendi zevklerine uygun ve en yaygın olarak seçilen, atmosferi, gökyüzünü (kısacası özgürlük fikrini ön plana çıkaran) anımsatan renk paleti kullanmak isterler.

Bunu yaparken de açık mavi, yeşil tonları ve doğanın nötr tonlarını kullanıyorlar.Bu atmosferin içinde erik kurusu, kırmızı ve daha önceki yazılarımızda da güzelliğine yer verdiğimiz mor tonlar sizlere aşkı, derin duyguları hatırlatıp yaşamanızı sağlayabilir. Ayrıca eğlenceli mandalina ve sarı renk kombinasyonları da evinize sürekli eğlenceli bir hava verebilirde.

İlerleyen günlerde renk seçiminize yardımcı olacak fikirlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.

1 comment
  1. Dekorasyon konusunda verdiğiniz ayrıntılı ve değerli bilgiler için teşekkürler.. Sitenizi daha sık güncellemeniz sizi sürekli takip eden beni daha mutlu yapıcak :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like