Film Yıldızı Yapılardan Başka Bir Örnek

Dış Mimari, İç Mimari - -

Eğer güncel filmleri takip eden iyi bir sinema takipçisiyseniz ”Sınırsız-Limitless” filmini izlemişsinizdir. Bu Film de geçen bazı güzel ve eğlenceli sahnelere sahiplik yapan eve konuk etmek istiyorum sizleri.

Bradley Cooper’ın arkadaşlarıyla iyi saatler geçirdiği, ailesiyle mutlu olduğu ve verdiği partilerin coşkusunu yaşadığı bu mükemmel villayı hatırlamışsınızdır.

Meksika’da Puerto Vallarta’da bulunan bu ev, şirketlerin özel toplantıların da, düğünlerde ve unutulmaz olaylar yaşanması gereken zamanlar da, Film çekimlerin de kiralık olarak ihtiyaç sahiplerine veriliyormuş.

Bu ikematgah, büyük parlak iç tabana sahip olup, zeminden tavana kadar sürgülü cam pencere duvarlara ve kapılara sahip olup 5 yatak odası, 8 banyosu 5 yemek odası, 1000 metrekare genişliğe yakın siyah ve beyaz renkte mutfağı, güneş kaynaklı her tür ısınma donanımı, su arıtma tesisi özellikli donanımı ile en büyük en önemli misafirlerini film de bile olsa karşılamaya ve ağırlamaya her an hazır durumda bulunuuyormuş. :)

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Film Yıldızı Yapılardan Başka Bir Örnek" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir