Geri Dönüşüm Mucizesi: Su Pompası Merkez İstasyonu

Dış Mimari, Haberler, İç Mimari - -

İngiltere’nin kuzeyinde kamufle olmuş bu olağanüstü iki katlı bina kayda değer bir mimari dönüşümün sonucudur.

Eski bir su pompası merkez binası olan yapı, üç yatak odası, iki banyo, iki toplantı bölümü ile değişken mimarinin çağdaş ve gelişmiş bir ürünüdür.

Binanın orijinal dış görüntüsüne uygun olarak tuğla kaplama ile tekrar inşa edilmiş cephesi potansiyel ziyaretçilerini çeken bir hava oluşturmuş ve doğa ile ahenk içinde kalmış. Dış görüntüsüne nazaran iç dekorasyonu kuvvetli bir şaşkınlık yaratarak sürpriz yapıyor gerçekten.

Çok cömert büyüklükte bir kullanım alanına sahip iç yaşam alanın da oturma ve yemek alanının genişliği insanın aklını başından alamaya yetip evin odak noktası olmayı başarıyor.

Detaylara dikkat edersek, aydınlatma elemanları, mermer banyo incelenmesi gereken bölümlerden. kızılötesi yüksek güvenlikli cihazlar ile donatılmış ve korunmuş bina 725,000 € a satılıkmış. İlgilenenlere duyrulur.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Geri Dönüşüm Mucizesi: Su Pompası Merkez İstasyonu" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir