Geri Dönüşüm Mucizesi: Su Pompası Merkez İstasyonu

Total
0
Shares

İngiltere’nin kuzeyinde kamufle olmuş bu olağanüstü iki katlı bina kayda değer bir mimari dönüşümün sonucudur.

Eski bir su pompası merkez binası olan yapı, üç yatak odası, iki banyo, iki toplantı bölümü ile değişken mimarinin çağdaş ve gelişmiş bir ürünüdür.

Binanın orijinal dış görüntüsüne uygun olarak tuğla kaplama ile tekrar inşa edilmiş cephesi potansiyel ziyaretçilerini çeken bir hava oluşturmuş ve doğa ile ahenk içinde kalmış. Dış görüntüsüne nazaran iç dekorasyonu kuvvetli bir şaşkınlık yaratarak sürpriz yapıyor gerçekten.

Çok cömert büyüklükte bir kullanım alanına sahip iç yaşam alanın da oturma ve yemek alanının genişliği insanın aklını başından alamaya yetip evin odak noktası olmayı başarıyor.

Detaylara dikkat edersek, aydınlatma elemanları, mermer banyo incelenmesi gereken bölümlerden. kızılötesi yüksek güvenlikli cihazlar ile donatılmış ve korunmuş bina 725,000 € a satılıkmış. İlgilenenlere duyrulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle