İç Tasarıma Yeni Soluk: Betonarme Mobilyalar

İç Mimari, Mobilya - -

Çok farklı, çok cesur ve çok sert bir dizayn sitiliyle tanışmanızı istiyorum.

İçinde aydınlatma aparatları, tabureler, koltuklar, duvar kaplamaları, saatler, mutfak ankastreleri dahil birçok modelin bulunduğu çarpıcı kolleksiyona sahip bir yeni dekorasyon tarzı bu.

Iç tasarımında endüstriyel görünüm şimdi bir süredir ve hepimiz otantik endüstri öğeleri dolup taşmaktadır eski dönüştürülen depoda yaşayacak kadar şanslı değildir iken etti, evlerimizi belirgin bir kentsel his vermek için yolları vardır.

Pek çok tasarımcı son zamanlarda iç dekorasyon planlarında beklenmedik yerlerde ve alışılmadık şekillerde beton kullanmaya başladılar. Ve bu çok yönlü malzemenin de kullanımında geniş bir spektrum olduğunu kanıtlamışlar. Küvet, Mutfak döşemesi ve duvar kaplamalarını dikkatinizi çekmek istiyorum.

Betondan yapılmış ince, sağlıklı, hijyenik, yıpranmaz, kullanışlı ve temizliği basit tasarım harikası öğeler geleceğin ev kreasyonlarının seçeneklerinin arasında olacağa benziyor.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"İç Tasarıma Yeni Soluk: Betonarme Mobilyalar" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir