İçine Şato Ruhu Kaçmış Taş Villa

Total
0
Shares

Bu yapıyı size tarif etmekte güçlük çekeceğimi çok iyi biliyorum Türkçe’de böyle ihtişamlı ve güzel yapıları tasvirde kullanılacak değerde kelime çok az. Biz kısaca Sofistike diyelim mi?

Geleneksel dış cephe süs malzemelerini biraz değişik bir yapıda kullanarak unutulmaz ve benzersiz bir görünüme sahip böyle yazlık bir mekan resimlerden incelenerek ne kadar tadılır bilinmez ama bunula yetinip örnekler çıkartabiliriz değil mi?

Çok ilginç ayrıntıları var bu evin. Gayet cömert büyük pencereleri, ahşap-cam-taş harmanlı dış cephesi, terasları ve davetkar bir havuzunun yanında ünlü Rocky Dağlarının korkunç manzarasına eşlik eden coğrafi konumu başlıca ayrıntıları.

Gerçekten yüksek tavanlı bir oturma odasına sahip, geleneksel mobilyalar, harika şömineler ve ahşap süslemeler ile dekore edilmiş, sıcak ve samimi bir ortama sahip bina gerçekten zevkin ve ferahın tüm bireylerini insanlığa doyumsuzca sunacak güçte.

1 Yorum
 1. Sayın Oğuz YILMAZ;
  İçine şato ruhu kaçmış taş villa hakkında,
  Belki yüzlerce kere hayranlıkla inceledim.Böyle bir şaheseri paylaştığınız için size saygılarımı sunuyorum.İlk defalar gördüğümde bu eseri yapan firmanın ismide yazılmıştı.Web sayfasını belki haftalarca inceledim.Bütün eserler hepsi birbirinden şaheser.Ulaşamayacağım projeler ama seyri bile apayrı bir zevk.
  Sizden ricam bu firmanın adı veya web adresi.Not almayı unuttum.Daha önce sitenizde altında not olarak yazıyordu ama uzun süredir yok.
  Lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.Saygılarımla.
  Tamer Erdel. 0534 6222066

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?