İşlevsel Tabure

İç Mimari, Mobilya - -

Uzun zamandır bahsettiğimiz gibi, daha ufak veya daha çok fonksiyonlu mobilyalar kullanmak ve kullanılabilecek alanı daha geniş bir hale getirmek gereksinim haline gelmeye başladı.

Bu tarz küçük ev mobilyalarına çok amaçlı ve kullanışlı bir parça ile devam ediyoruz. Bir tek mobilya parçasına farklı fonksiyonlar ekleyerek çok yönlü hale getirebilmek, modern mobilya tasarımında hızla gelişmekte. Çok uç ve ilginç tasarımlar olduğu gibi, daha basit, kullanılmaya daha yatkın (en azından bizim halkımız için) örnekler yavaş yavaş hayatımıza giriyor.

Kitap, dergi okumayı seven ancak atamayıp ta büyük yer sorunu yaşayanlar tarafından tasarlanmış ”Tabure raf” hayli hoş bir tasarım gerçekten. Dinlenme esnasında kitaplarınızı, dergilerinizi incelerken, depolama bölümünde aynı zamanda bunları rahatlıkla saklayabilir veya üzerine ayaklarınızı uzatabilir olmadı tabure olarak kullanabilirsiniz.

El becerisi olupta bu tür bir parçaya ihtiyacı olanlara; fikir bizden uygulama sizden.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"İşlevsel Tabure" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir