İstanbul Hatırası: Karışık Stil

Haberler, İç Mimari - -

Yurtdışı kaynaklı bir mimarlık şirketi, İstanbul Beykoz ve Bodrum banliyösünde etkiletici bir yenilikçi projeyi günyüzüne çıkartmış bulunmakta.

Genelde yurtdışı tasarımlara yer verdiğimiz yazılarımızın arasına ülkemizden de birkaç örnek verdiğimiz zamanlarda çok mutlu oluyorum. Çünkü bu şekilde, büyük şehirlerimizde ki modern mimari gelişmeler, diğer ülkelerden geride kalmadığını görüyorum.

Genelde bir tema üzerine değil de müşterilerinin isteği doğrultusunda karma tarzda ve rahat dekoratif öğelerle döşenen modern bir ev örneği bu.

Bu mimarlık şirketi evlerinin yenilikçi bir değişme ihtiyacı olan çiftlere yerleşim planı zaten mevcut olan yapılara yeni bir içdekorasyon oluşturulmasında yardımcı oluyorlar.

Tabi sonuçları oldukça şaşırtıcı. Zemin, duvarlar ve tavan arasında kesin ayrımlara özen gösterilmiş ve alabildiğine pürüzsüz ve geniş kullanım alanı oluşturabilmek için çalışılmış.

Çok farklı mobilya seçiciliği ile birleşmiş olan yeni bol ışık alan dizayn; cesur, özgün ve tamamen egzotik çizgilere sahip, ülkemizde pek alışık olmadığımız tarzda ki ev ortaya çıkarılmış.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"İstanbul Hatırası: Karışık Stil" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir