Komplike Mutfak Mobilyaları

Total
0
Shares

Dar alana sahip evlerde yeterli yaşam alanına sahip olabilmek için gösterilen özen sonucunda gördüğümüz gibi mobilyalar küçülüyor aynı zamanda çok fonksiyonlu hale dönüşüyorlar.

Bekar yaşayan, çalışan aynı zamanda küçük metrekareli bir evde yaşadığı için genelde mutfakta yaşamını idame ettirmekten yana olan insanlara daha fazla hitap eden bir konuya yine değiniyoruz.

Bu tarz evlerde yenilikçi, az yer kaplayan tasarımlar büyük prim kazandırır. Mümkün olan en az alanda en çok işlevi bir arada yürütmemize olanak sağlayan bu tarz kompakt tasarımlar mutfak yaşamımızı gerçekten çok pratikleştirecektir.

Pek çok modelde entegre bir buzdolabı ve dondurucu, set üstü ocak, teleskopik musluk gibi opsiyonel donanımların yanında modellere bağlı olarak entegre bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, çöp öğütücü ve çatal bıçak rafı da dahil edilebiliyor.

Bu tipteki kompakt, sofistike, iyi donanımlı ve son derece pratik mutfak mobilyaları kullanılmadığı zamanlar kapanıp gizlenerek diğer dolaplar veya komodin gibi görünebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like