Mobilyalarda Geometrik Desenler

Total
0
Shares

Bugünün son tasarım harikası mobilya kreasyonunda sizlere estetik harikası orjinal ve görsel olarak aldatıcı detaylara sahip (3D gibi mesela) bir mobilya kolleksiyonu sunmak istiyorum.

Bu kolleksiyonda iç dekorasyonun önemli yerlerinden biri olan yemek odası için düşünülüp tasarlanmış bir dolap ve depolama çekmecesi bulunuyor.

Projede ki detaylara gelince : Dikkatli kesilip hazrlanmış keskin kenarlı şekillerin biraraya gelmesiyle oluşmuş, kareler, dikdörtgenler ve trapez geometrik desenler ana birimlerin yüzeyinden karmaşık bir dizi yol ile yaptıkları çıkıntılarla hacimleri mobilyalara daha bir hacim kazandırmış. Ağaç işlemelerle de çerçevede farklı bir doku sunarak benzersiz birer mobilya birimine dönüşmüşler.

Bu doğal renkli mobilyalar, meşe ağaçlarının 4 farklı işlemden geçmesi sonucu orjinal olarak renk değişimi sağlandıktan sonra imal edilmişler. Üzerindeki desenler ile üç boyutlu bir derinlik havasınada sahip olan ilgin bir mobilya grubu gerçekten.

Bu haliyle düşünüldüğünde, evimizdeki misafirler veya ilk kez görenler dolap kapalıyken yanlışlıkla raf zannederek elindekileri kırıp dökebilecekleri bir hata yapabilirler öyle değil mi?

Bir bütün olarak bu ikili mobilya kolleksiyonu evlerdeki mobilya iç tasarım bütünlüğünü sağlamak için çok cesur ve iddialı olduğunu düşünüyorum? sizce? ;)

DLR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like