Mutfak Kulesi

Total
0
Shares

Her hafta en az bir kere, küçük konutlar için dekoratif, çok amaçlı kompakt eşyalara büyük bir zevkle yer verdiğimi artık anlamışsınızdır.

Bu sefer çok ama çok hoşuma giden benzer bir ürünü tanıtmak istiyorum. Mutfakta büyük yer tasarrufu sağlayacak olan (en fazla 1 metrekare) iki bağımsız üniteden oluşan tasarım harikası bir kule tarzı ankastre bir ürün.

Kulede, mutfakta olmazsa olmaz olan geleneksel fırın, buzdolabı-dondurucu barındırabilen ve bunu yanında bulaşık makinesi, mikro dalga fırın gibi elektrikli eb aletlerinin de entegre edinebildiği mucize bir tasarım. Kapakları sayesinde kulelerin içinde 3 tarafı kapalı bir şekilde muhafaza edilebilirken 4. tarafı kullanıcıların kişisel gereksinimleri için açık bırakılabiliyor.

Arka kısmında bulunan, alışveriş listesi için kullanılabilecek bir bölüm, bir ayna yada kara tahta koyulabilecek bölgesiyle fonsiyon üzeri fonksiyon bir alet. Hafif bir dokunuşla bile dönebilen tekerlekli yapsı ile her yönüyle kullanışlı da.

Mutfağın kullanımını bu denli kolaylaştıracak çok iyi tasarlanmış yaratıcı bir modern mobilya kombinasyonunu evimde görmek çok isterdim. Siz de istermiydiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like