Peri Diyarlarından Bir Oda

Çocuk Odası, İç Mimari, Mobilya - -

Çocuklarımızın hayal gücü dünyalarından çıkarak gerçek yaşamlarında, kendi odalarında peri masallarındaymış gibi hissetmelerini sağlayacak tasarımlar oluşturmak gerçekten çok zordur.

Bu kriterler göz önüne alındığında inanılmaz bir çocuk odası tasarımı ile karşı karşıya olduğumuzu belirtmek isterim. Bu masal gibi oda da sadece yatak yok. Masal temaları içeren objeleri ile çocuklara hitap ederek onların düşlerinin gerçeğe çeviriyor.

Çiçekler, dev mantarlar, dev fasulye bitkileri (ağacı), lambaları ile fantastic bir ortam yaratılmış. Pembe kullanılan ana renk olup diğer objeler ile çok iyi bir uyum sağlamış görünüyor. BU odada ki herşey gerçekten göz alıcı ve orjinaller. Rafları, merdiveni ve yatağı, dolapları tam çocuk ruhuna hitap eden cinsten.

Çocuk odanızı hazırlarken veya yenilerken neler ihitiyacınız var veya ne eksiğiniz var bir göz atıp inceleyin.

İyi haftalar

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Peri Diyarlarından Bir Oda" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir