Radyatörlerde Yeni Stil

Total
0
Shares

Isıtma sektöründe gerçekten hızlı ve köklü değişmler bizi bekliyor.

Ev içi ısıtma sistemlerinin teknoloji ile modaya ayak uydurması ve görsel zenginliğe bürünmesi geleceğin modern evlerinin ne denli güzel görünebileceğinin ilk ipuçları arasında geliyor.

Doğal gaz kullanımının artması ile tekrar yaygınlaşan kalorifer petekler yada yeni isimleriyle radyotörlerin de modaya ayak uydurup şekil ve renk değişimine ayak uydurması ile ilgili birkaç örneğimiz daha önce olmuştu.

Bu sefer bunu biraz daha geliştirilmiş,incecik ve zarif bir yapıda olan, fantastik bir model var önümüzde. Gerçekten tablo görüntüsünde bir dekoratif ürün haline gelmiş olan radyatörler göz kamaştırıcı bir tasarım ürünü oluşturuyorlar.

Umarım en kısa zamanda bizim mağazalarımızda ve daha sonra da evlerimizde bu tarz radyatörleri görebiliriz.

2 Yorum
  1. Peki sizin sitede radyatör beğendim. Fiyatını nasıl öğrenebilirim ve nereden satın alabilirim?

  2. Tatil huzurlu uykuyla bütünlenir… Kaos içinde yaşayan bu günün insanı için huzur sunuyorsunuz tasarımlarınızla. Ayrıca çok profesyonelce dizayn edilmiş. Temizlik kolay ve hızlı yapılacak şekilde ve maliyeti oldukça düşük. Tabii bu klasik temizlik ve bakımla kaosa dönebilir. Bu konuda hassas bir çalışma ve ekipman gerek. Buda başka bir tasarımdır. ne yazıkki hala bu konuda yeterli bir gelişime yok dünyada. teknik olarak elbette…

    odalarınıza bayıldım …
    sevgiyle
    Nevin Ka

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?