Sandalye-i Diskotek

İç Mimari, Mobilya - -

Evde parti verelim mi? Eveeeeet diyenler varsa sizlere önce bu sandalyeyi tavsiye ediyorum. Eminim herkesin aklında sizin partiniz ebedi bir konuk olacaktır :)

Sizlere gösterişli bir kavram sunmak açısından çılgın ötesi Parti-Disko Sandalyesi’ni sunuyorum. Electroluminescent teller ile imal edilmiş neon çılgınlığı olan, tasarım ve elektrik mühendisliği harikası bir obje. Evinizin içinde gece karanlığında bir gökkuşağı teması vererek gerçek anlamda geceler renk katacak bir tasarım.

Bazı baskı noktaları ile açıp kapanabilen neon şeritlere sahip orjinal sandalye, sıkıcı bir ruh halini veya monotonloşmaya başlayan partinin ruh halini değiştirmek için sıradışı bir eşya öyle değil mi?

Electroluminescent tel: Çeşitli renklerde fosfor kaplanmış bakır telin iki ayrı ucuna plastik deri mühürle sarılması ve güç verilmesi ile oluşur. AC ve invertörler veya sürücüleri gerektirir

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Sandalye-i Diskotek" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir