Şirin Konteyner Yapı

Dış Mimari, İç Mimari - -

Bugünkü 2. yazımız; fırlama, oynak Brezilyalı mimarların özel istek üzerine ortaya çıkardıkları bir mağaza dekorasyonu hakkında.BU mağaza son zamanlar da pek çok yerde kullanılmaya başlanmış eski konteynerler ile inşa edilmiş.

Dünya Mimarlık Festivalinde’de en iyi tasarım ödülüne sahip olmuş olan konsept, palmiye ağaçları ile süslenip çakıl taşlı zeminli bir bahçe içine yerleştirilmiş 2 adet farklı renkten oluşan nakliye konteynerinin üst üste konması ile ortaya çıkmış.

Ana cadde üzerinde bulunan caddeye dik olarak yerleştirilmiş konteynerler canlı ve farklı renkleri ile mağazanın kabuğunu oluşturuyor. Şeffaf polikarbon sürgülü kapılar ile zenginleştirilerek tasarıma cesaret ve seçkin bir görünüm sağlamış.

Geniş sayılabilecek alanıyla; ofis alanlarını, şirket ürünlerini rahat bir şekilde sergileme koridorlarında ve showroom da sergilenebilmesi sağlanmış. Bu tarz bir proje pek çok müşteriyi çekmek için ideal olduğundan emin olabilirsiniz.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Şirin Konteyner Yapı" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir