Süper Kahramanların Yaşam Stili: Demir Adam

Dış Mimari, İç Mimari - -

Marvel çizgi-roman tarafından çıkartılmış dünyanın en çok beğenilen kahramanlarından biri olan Iron-Man (namı değer demir Adam) maceralarını 3 kez izledik.

Ultra milyarder bir iş adamının egosunu tatmin edebilmek için geliştirdiği teknolojik oyuncaklardan değil de, oyuncaklarla süslemiş evine konuk edeceğim sizleri. Yönetmene göre malibu sahilinde konumlandırılmış bir evde filmin çekimleri yapılmış. (!) :)

Elbette herşey filmde göründüğü gibi değil evde. Aşağıda birkaç bölümünün resimleri verilmiş dijital kurgu ve efektler ile doldurulmuş bir malikane görünümündeki yapı bazı seyirciler tarafından çok yetersiz bulunmuş.

Sonunda yapılan açıklamalarda, bu süper kahramanın yaşamasını istenildiği bölgede imar yasağı bulunduğundan dijital bilgisayar grafikleri ile oluşturulmuş çok gerçekçi bir yapı çıkmış ortaya. Gerçekten de filmi izlerken böyle bir yapının bulunup bulunmadığına dair soru işaretleri izleyicide oluşuyor öyle değil mi?

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Süper Kahramanların Yaşam Stili: Demir Adam" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir