Tavanarasının Gizli Dünyası

Total
0
Shares

Büyük Yüzölçümüne sahip evlerde veya küçük apartmanların en üst katlarında görmeye alıştığımız çatı katı tarzı evlerin her zaman çekici olduğunu daha öncede belirtmiştik. Herkesin küçüklükten gelen garip bir çatı katı ilgisi az veya çok vardır.

Yüksekliğinden kaynaklanan hislerdenmidir yoksa gizli özel bir alanın vermiş olduğu çekiciliktenmidir bilmiyorum ama her iki şekilde bile olsa kendine ait bir çatı katı odasına sahip olma isteği herkeste biraz bulunur. Böyle bir mekan tasarlamak pek çok zorluğu beraberinde getirir. Bizde bu yüzden sizlere biraz yardım edelim dedik ve güzel örnekler sunmaya karar verdik. Hayallerimizi süsleyen en güzel tavanarası modellerinden oluşan bir kolleksiyonu en azından başlangıç olarak sizlerle paylaşmanın huzurunu yaşıyorum.

Kendimizi dinlemek, yanlız kalmak amacının dışında da farklı olaylar, aktiveteler içinde kullanıma hazır hale getirebileceğimiz tavanarası odalarında; özel hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz (minyatür tren, puzzle, yağlı boya resim vb.), serginizi sunmak, manzaralı ise belki bir hamak sefası bile sürebileceğiniz bir tavanarası neden olmasın değil mi?

Belkide aşağıda ki örneklerden birinde; kendi zevkinize veya evinizdeki tavanarasının döşemesine veya şekline yakın olan model vardır?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like