Uzay, Işık ve Geometrinin Nefes Kesen Uyumu

Total
0
Shares

Her insan yaşadığı ev harika bir konfora, hayran bırakacak bir yapıya ve bulunduğu yer inanılmaz bir manzaraya sahip olsun. Geometrik şekillerin bolca kullanılması tercih edilmiş bir bina, her yönden bolca ışık alıp, geceleri de sonsuz uzayı alabildiğince yakından hissedilecek şekilde tasarlanmış.

Bu güzel pazar sabahı gerçekten içinizi cızzz ettirecek bir yapıdan bahsetmek istiyoruz. Bina tam bir tasarım harikası. Evin üst katındaki tüm odalarında bulunan sunroof misali tavan pencereleri gökyüzünü sürekli evin bireylerinin üzerinde gece gündüz durmasını sağlamış.

2 banyolu yatak odası bulunan 3. katın üzerindeki çatı katında; son derece çağdaş bir şekilde dizatn edilmiş Sky(gökyüzü) bar ve eğlence alanı bulunan bir yüzme havuzu ve teras bulunurken korkunç manzarasını evin tüm yaşam odalarında en iyi şekilde hissedilmesine özen gösterilip yaşam zevkinin sınırları zorlanmaya çalışılmış.

Geniş ve sağlam bir garaja da sahip olan bu ev için; ham yüzeylerin modern parçalar kullanılarak kalıplardan kurtarılmasıyla ışık, uzay ve geometri ile yazılmış bir şiir de diyebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like