Yap-boz koltuk

Total
0
Shares

Ev dekorasyonunda yaratıcılık sınırlarını zorlayan tasarımları paylaştığımız Evdekora.com’da yine süper ilginç bir modüler mobilya ile karşı karşıyayız.

Yap-boz koltuk olarak itham etmek istediğim bu parça ilginç olduğu kadar kombine bir ürün. 59 adet isteğe ve ihtiyaca göre şekil değiştirebilme özelliğine sahip parçadan oluşan koltuk gerçekten dizayn harikası.

Şimdi siz merak ediyorsunuz bu parçalar nasıl bir arada duruyor diye. İstenildiğinde daha küçük bir sandalyeye veya tabure tarzı bir mobilyaya dönüştürülüp kullanıma sunulması için her parçanın her yüzünde mıknatıslar yerleştirilmiş. Bu sayede parçalar birarada durarak bir bütün oluşturuyorlar.

59 parça kullanıldığında tam bir küp olurken, içinden alacağımız 13 parça ile hemen bir koltuğa dönüşebiliyor. Bu 13 parçayı da ayak desteği olacak bir tabureye dönüştürüp ayaklarımızı uzatabiliriz.

Eğlenceli ama biraz sanki uğraştırıcı bir zevk gibi geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

UFO Lamba

Uzaylı saldırısı lambası olark da çevirebileceğimiz bu dekoratif benzersiz lamba, yeni çizgileri ve orjinalliği ile eski sıkıcı lambalar için eğlenceli iyi bir alternatif. Maalesef konsept aşamasında olan bu lamba henüz…
içeriği görüntüle