Yastıklı Duvar Panoları

İç Mimari, Yaşam Odası, Yatak Odası - -

Bu yazımızda; genelde benzerlerine iş yerlerinde, ofislerde sık sık rastladığımız yumuşak süngerli duvar panolarının bir türünü, başta yatak odalarımızda olmak üzere evimizin göz alıcı köşelerinde kullanımının örneklerini göreceğiz.

Çok yumuşak ve rahat görünen bu panoların önyüzleri, doğal taş ve mermer tozu ile karıştırılıp reçine yapılmış bir kaplamadan imal edilmiş. Ve isim olarak kapitone olarak adlandırılmış. Son derece hafif, kolay kolay yanmayan, iç ve dış mekanlar için ideal, olduğu gibi aynı zamanda termal, akustik ve anti nem özelliklerine sahipler.

Duvar modası kolleksiyonlarına yeni bir parça olarak hızlı bir giriş yapacağı düşünülen paneller, 10 mm kalınlığında siyah ve beyaz renk seçenekleri ile üretilmiş. Bu paneller, kuvvetli tutkallar veya duvara açılacak delikler ile monte edilebilir şeklinde üretilmiş.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Yastıklı Duvar Panoları" beğendiniz mi?


"Yastıklı Duvar Panoları" hakkında 1 Yorum:

  1. Gerçekten stil olarak çok şık gözüküyor. İstanbul’da bu ürün hakkında nereden temin ve bilgi alabilirim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir