Yer Sıkıntısına Çözümler

Total
0
Shares

Bir önceki yazımızda da gördüğümüz gibi çok dar ve küçük ölçekli bir eve sahipseniz, bu evde yaşamanın getreceği pratik eşyalara da sahip olmanız gerekmektedir.

Bu yer sıkıntısına zaman zaman değindiğimiz çözümlerden birini daha sunmak istiyorum. Çok ilginç bir dizayna sahip kombine yeni bir mobilya tasarımı küçük evlerin en büyük pratikliği olacak. Baksanıza 2 tekli ve birleşik 3 lü tabure tarzı sandalyenin iç kısmına monte edilmiş puf tabureler ile bir anda oturma sıkıntısını ortadan kaldırabilecek duruma sahip olabiliyorsunuz bu yeni tasarım ile.

Açıkçası ben bu modelleri gördükçe (eğer hayata geçirebilirsek) çok evlerimizde daha çok kullanım alanı açılacağına sevinmeye başladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Tuvalimsi Bir Apart

Çağdaş sanatçıların çağdaş sanatlarını evlerine uyguladıklarında ne tarz şeyler çıkabileceği hakkında herhangi bir fikri olmayan arkadaşlar için paylaşmak istediğim çok renkli bir ev modelinin neşe ile sunuyorum. Çağdaş çizgilere sahip…
içeriği görüntüle

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle