Yıldızlara konuk olmak: Lenny Kravitz

Total
0
Shares

Büyük zevkle şarkılarını söyleyip-dinlediğimiz sarkıcıların yada heyecanın dorukların da filmlerini izlediğimiz film yıldızlarının evlerinin nasıl oldukalarını merak ediyormusunuz?

Bu soruya cevabı evet olanlar vardır elbet. Tabi bir kısmımızda ”Bana ne yahu, zenginin parası züğürdün çenesinin yorar”da diyebilirsiniz. Tabii ki onlara da saygımız var. Arasıra sizleri bu yıldızların paralarıyla aldıkları çılgın tasarımlı ultra lüks evlerine konuk olacağız.

İlk durağımız Amerikalı şarkıcı Lenny Kravitz. Miami, Florida’da yer alan ilginç villa eski bir binanın, şarkıcı için nadir bir tasarımla yeniden dekore edilmiş güzel görünümlü halini göreceğiz.

İlginç dokulara ve mobilyalarla döşenmiş, güçlü kırmızı ve beyaz arasında değişen renk paleti ile boyanmış, gösterişli avizelerin boy gösterdiği ev bir star için gayet normal değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle