1001 Gece Masallarından Bir Bukle

Total
0
Shares

Bu güzel tatil günümüzü en güzel, en şık ve göz alıcı evlerle açmış bulunmaktayız. Masal dünyalarından esinlenilerek hazırlanmış ve kurgulanmış hayal ürünü filmlerde sık sık karşılaştığımız bir tarzda olan yeni bir konutu beğeninize sunuyoruz.

Gerçekten geniş olup ve 2100 metrekarelik bir alana sahip muazzam heykelsi yapı, dış mimarisindeki sert hatlı çizgileriyle siyah granit taş kullanılarak oluşturulmuş geometrik yükseltili şekiller sayesinde, geceleri uygulanan renkli ışık oyunlarıyla birlikte olağanüstü gölgelendirmeler oluşturulup iyi bir hacmin ve estetik duyguların kalplerimize dolması sağlanmış.

Ayrıca kaykay, bisiklet veya paten sporu yapan arkadaşlar da dayanamayıp evin dış yüzeyini kullanmaya kalkabilirler. Bunu da gayet normal buluyorum çünkü başarılı ve zor bir parkur havası var öyle değil mi? :)

Keyifli hafta sonları yaşamanız dileğiyLe…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Bulut Ev

Avustralya’da Melbourne şehrinde yaşayan sanatsever ve doğa dostu mimarların, şehirlerinin monoton ve tek düze mimarisinden sıkılmalarının sonucunda çağdaş ve farklı bir tasarımı şehirlerine kazandırmaları gerektiğini kafalarına koyduktan sonra ortaya atılan…
içeriği görüntüle