44 Metrekaredeki Küçücük Dünya

Total
0
Shares

Sade, zarif, romantik ve pozitif yaklaşımlarla tasarlanmış 20. yüzyılın klasik cazibesi ile karakterize edilmiş minnacık 44 metrekarelik bir yuvamız var.

Dairenin temel kullanım alanı hissini arttırmak için akıllıca kullanılmış beyaz boyalı oturma odası çok dikkat çekici. Oturma odasında ki yemek alanı ve dinlenme alanına büyük öncelik verilerek her aman taze bir hava sağlanmaya çalışılmış.

Pencere çerçevesi ile nötr olan mor perdeler, evin renk paletine etki ederek cesur bir tarz oluşturmuş. Mutfakta çok küçük görünüyor olabilir ama bütün donanıma sahip olduğu gibi iki kişinin aynı anda rahat rahat yemek hazırlayıp kahvaltı yapabileceği kadar da geniş bir ortam sağlanmış.

Kocaman bir yatağa ve gizli depolama ünitelerine de sahip olan evdeki diğer detayları incelemenizi tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler.

1 Yorum
  1. Merhaba;

    sitenize göstermiş olduğunuz özenden dolayı tebrik ve kendi adıma teşekkür ederim.

    Özellikle küçük evler üzerine dekorlarınız muhteşem.Sizden ricam köşe koltuklarla bir salon dizaynı ve objeler yayınlamanız.Evim 2+1 ve 77 m2 salonu ve yatak odasını modern dizayn etmek istiyorum yardımlarınızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?