Akordiyon Sandalye

Haberler - -

Küçük evlerdeki yer sorununu çözebilmek için kullanılan ilginç tasarımlı, kullanışlı, katlanabilen, dekoratif, hafif, değişken mobilyalardan bahsetmiş ve örnekler vermiştik.

Bunlara bir yenisini daha eklemek istiyorum. Karşınızda Akordiyon Sandalye. Bu güzel tasarım, yer darlığı çeken, küçük ebatlı evlerde veya evinde çok fazla eşya sevmeyip te, az eşya ile birden çok fonksiyonu tercih edenler için bulunmaz kaftan.

Bakın birbirinin içine geçince, ister şifonyer, ister masa, ister sehpa veya aklınıza gelebilecek daha birçok fırlamalık için pratik çözümler sunabilir gibime geliyor.

Yada bir bakmışız misafir gelmiş. ama evde zaten misafir var veya kalabalığız. Hooop açıl susam açıl :) yeni bir sürü sandalyecik.

İster ev içinde ister bahçede. Üzerindeki işlemeler gayet güzel ve tematik. bugünün özel fikrinin tadını çıkartmanız dileğiyle.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Akordiyon Sandalye" beğendiniz mi?


Comments are closed.