Akordiyon Sandalye

Total
0
Shares

Küçük evlerdeki yer sorununu çözebilmek için kullanılan ilginç tasarımlı, kullanışlı, katlanabilen, dekoratif, hafif, değişken mobilyalardan bahsetmiş ve örnekler vermiştik.

Bunlara bir yenisini daha eklemek istiyorum. Karşınızda Akordiyon Sandalye. Bu güzel tasarım, yer darlığı çeken, küçük ebatlı evlerde veya evinde çok fazla eşya sevmeyip te, az eşya ile birden çok fonksiyonu tercih edenler için bulunmaz kaftan.

Bakın birbirinin içine geçince, ister şifonyer, ister masa, ister sehpa veya aklınıza gelebilecek daha birçok fırlamalık için pratik çözümler sunabilir gibime geliyor.

Yada bir bakmışız misafir gelmiş. ama evde zaten misafir var veya kalabalığız. Hooop açıl susam açıl :) yeni bir sürü sandalyecik.

İster ev içinde ister bahçede. Üzerindeki işlemeler gayet güzel ve tematik. bugünün özel fikrinin tadını çıkartmanız dileğiyle.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle