Sallanan Yatak

Total
0
Shares

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması meditasyon hissi verip iç huzuru yakalamamıza yardımcı olsun diye de tasarlanmış. Eğimli ayaklarının kenarlarına kauçuk tıpalarla sabitlenebilmesi özelliğinin de olması sürekli sallanmak istemeyenler içinde bir alternatif olmuş. Üreticilere göre; karbon ve çelik çerçeve üzerine kurulmuş bir iskeletten oluşan tasarım, çeşitli çağdaş dekorlar içinde uyumlu bir entegrasyon ile (ahşap ile değiştirilebilen taban)  yapılandırılmış. İkiz, tam, kral ve kraliçe boylarının da bulunduğunu da bildirmek isterim. Ama tabi bu boylarının fiyatlarının 2500 dolarlara kadar yükselebildiğini de söylemeden edemeyeceğim.

Ama biraz gerçeğe dönüp Türk olarak bu yatağı evlerimizde düşündüğümde çok büyük yatak odası kazaların çıktığı da gözümün önüne otomatik olarak gelmiyor değil. Gazetelerde 3. sayfa haberlerine konu olduktan sonra patlama yaparsa hiç şaşırmam. ;)

Sallanan Yatak

Sallanan Yatak

Sallanan Yatak

3 Yorum
  1. Yatağın şeklini görür görmez içimde sallanma hissi yarattı bu yatağa yatıpta kalmak isteyen olurmu bu durum tartışılır bence :)) gerçekten ilginç bir tasarım olmuş ama çokta güzel olmuş emeği geçen herkezin eline, koluna, yüreğine sağlık diyorum.. Başarılarınızın devamını dilerim..

  2. İyi günler,
    Yukarıdaki yatakla ilgileniyorum. Lakin bunun ne fiyatı, ne de nereden alınacağı bellidir. Bilgi verebilirmisiniz ?

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle