Yeni Trend: Duvar Dekorasyonu

Haberler - -

Ev içi dekorasyonlarında karar vermekte zorlanılan önemli konulardan biride duvar kağıtlarının seçimidir. Bunun farkında olan parlak fikirli ve yaratıcı tasarımcılar farklı seçenekler sunmak için yaptıkları çalışmalarda göze hoş gelen ve gerçekten seçim konusunda zorlanan ve beğeni zorluğu çekenler için yeni modeller oluşturmuşlar.

Duvar kağıtlarına alternatif olarak sunulan ürünler; mükemmel işçilik ve kaliteli ısmarlama malzeme kullanılarak yapılan, deri, oyma, kakma, baskılı ve heykelcikler kabartmalı şeklinde duvar panelleri şeklindedir.

BU panellerin her bir parçası için yapılan desen ve teknikler özel ısmarlama boyut, renk ve desenlerde yapılabiliyor. Ancak sadece 29 renk ve 12 inç panel gibi mevcut ürünlerin standart aralıkları var. Tasarımcılar, üç boyutlu heykelsi niteliklerden ve yüzey kabartma ve çarpıcı desenler esinlenilmiştir.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Yeni Trend: Duvar Dekorasyonu" beğendiniz mi?


"Yeni Trend: Duvar Dekorasyonu" hakkında 3 Yorum:

  1. Dekorasyon işinin bir parçası olan sektörümüzde sizin verdiğiniz bu bilgiler çok ama çok faydalı müşterilerimize sizin verdiğiniz fikirleri sunuyor ve olumlu yaklaşım alıyoruz başarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar.