Yeni Trend: Duvar Dekorasyonu

Total
0
Shares

Ev içi dekorasyonlarında karar vermekte zorlanılan önemli konulardan biride duvar kağıtlarının seçimidir. Bunun farkında olan parlak fikirli ve yaratıcı tasarımcılar farklı seçenekler sunmak için yaptıkları çalışmalarda göze hoş gelen ve gerçekten seçim konusunda zorlanan ve beğeni zorluğu çekenler için yeni modeller oluşturmuşlar.

Duvar kağıtlarına alternatif olarak sunulan ürünler; mükemmel işçilik ve kaliteli ısmarlama malzeme kullanılarak yapılan, deri, oyma, kakma, baskılı ve heykelcikler kabartmalı şeklinde duvar panelleri şeklindedir.

BU panellerin her bir parçası için yapılan desen ve teknikler özel ısmarlama boyut, renk ve desenlerde yapılabiliyor. Ancak sadece 29 renk ve 12 inç panel gibi mevcut ürünlerin standart aralıkları var. Tasarımcılar, üç boyutlu heykelsi niteliklerden ve yüzey kabartma ve çarpıcı desenler esinlenilmiştir.

3 Yorum
  1. Dekorasyon işinin bir parçası olan sektörümüzde sizin verdiğiniz bu bilgiler çok ama çok faydalı müşterilerimize sizin verdiğiniz fikirleri sunuyor ve olumlu yaklaşım alıyoruz başarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar.

Comments are closed.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle