İkoncan Olacak Mutfak

Total
0
Shares

İşlevsellik, temizlik kolaylığı, estetik ve teknik performansın en üst seyiye de bir araya gelmiş mutfaklarda çalışmak, yemek yapmak ve yaşamak artık lüks olmaktan iyice çıkmış durumda.

Karizma ve zerafet kaynaklı yeni mutfak özel olarak belirtilen kriterlere uygun olarak tasarlanıp üretilmiş. İtalyan mutfak tasarımcıları bu yeni tasarımlar da , kişilik ve cazibeye ödün vermemiş minimalist ve kullanım kolaylığı en basit olan gereçlerle bezeyip dünya beğenisine sunulmuş.

Bu mutfaktaki malzemelerin ilginç kullanım özellikleri bulunmaktadır.Örnek olarak; yukarı doğru kaydırılınca açılabilen kapaklar, veya bir düğmeye dokunmayla tezgah altından ortaya çıkan mutfak gereçleri ve esnek duvar dolapları gibi bazı çok ilginç unsurları bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle