Apartmanlarda Botanik Aşkı

Dış Mimari - -

Yeşil tutkunu bir aile için yapılmış en büyük sera konutlardan birini tanıtmak istiyorum. + metre genişliğinde ve 20 metre yüksekliğinde oyuz yaşlarında hali vakti iyi bir çiftin isteği üzerine vietnam’da yapılmış modern pahalı bir zevk ürünü yapı.

”İstiflenmiş Yeşil” başlıklı proje , çok sayıda süslenmiş modern saksının cephelere düzenli bir şekilde yerleştirilmesi ile ortaya çıkmış. Ev içinde iç akıcılığı tutmak ve evin her yerinden yeşil çerçeveyi görebilmek için bölme duvarlar en az şekilde kullanılmaya çalışılmış. Az kullanılan duvarlar ve üst ışıklar sayesinde sert iklimde bulunan Vietnam’da büyük bir enerj, tasarrufu sağlanılmaya çalışılmış.

Bu ekolojik yaklaşımlı evin, yeşil cepheleri ve bahçeli çatısı, modern doğa dostu yüksek yapı anlayışına yeni bir boyut kazandırmış.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Apartmanlarda Botanik Aşkı" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir