Avrupa Tepelerinin Efendisi

Total
0
Shares

Sizleri çok özel bir villa da ”Hoşgeldiniz” diyerek karşılıyorum.

Kuzey Avrupa’nın soğuk ülkesi İsveç’in kendinden daha soğuk dağlarında kurulmuş huzur dolu ve ilham verici bir mimariye sahip kocaman bir villaya konuk ediyorum.

Ana binanın yanında bulunan büyük bir yan bina, dört otopark alanı, ahırlar, garaj ve özel ofisi bulunan göz kamaştırıcı yapı, dağların soğuk esintisinin sıcağa çevrilmesini kolaylaştırmış.

Ana binanın özel yapısı büyük bir bahçe ve süs taşları ile çevrilmiş. 450 metrekarelik kullanım alanı bulunan evin sakinleri, dinlenmek ve aile sakinleri için çok geniş alana sahipler. Modern dekorasyon tekniklerinin ve büyüleyici, modern ev dekorasyonunun şık konforunu en iyi şekilde uyumunu gözler önüne serilmiş.

Kapıdan girdikten sonra, potansiyel ziyaretçiler için oturma odası, mutfak, kütüphane ile iletişim içinde olan giriş holü muhteşem bir atmosfere katkıda bulunuyor. Sıcak ve romantik saatlerin vazgeçilmezi şöminesi güzel duruşu ile soğuk ve karanlık dağ gecelerine ısı ve ışık sağlamış.

Yemek odasının kocaman cam bölmesi bahçe manzarası iştahları açarken, bu ilham verici tasarım villayı keşfetmeye davetiye çıkartıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?