Bedene Yarar, Akla Zarar Havuz

Total
0
Shares

Bu nedir arkadaş ya? Tamam yer sıkıntın var, manzaran da iyi, muhteşem bir doğanaın içindesin ama neden böyle tehlikeli, yüksek ve heyecan dozajı yüksek akrobatik havuz dizaynları çıkartırsınız ki? Neyse yapılmış bir kere. Birbirlerini besleyen şelaleler şeklinde tasarlanmış olması da görünüş açısından çok zengin duruyor.

Acaba insanlar üst katlardaki havuzlardan gaza gelip aşağıdaki havuza atlamayı düşünebilirler mi? Sanki havada asılı duruyormuş havasında olan ve tamamen granitten yapılmış havuzlarda geçirebilecek en ufak bir kaza bile büyük zararlar verebilir.

İş stresinden, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşıp kafa dinlemek vücut yorgunluğunu atmak için iyi bir seçenek. Ne kadar büyük olursa olsun ev ortamı için özellikle çocuklu evler için görülemeyek kadar heyecan yüklü bir havuz seçeneği bu. Ama yinede çok ilgi çekici olduğu kesin.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle