Birazda Cep Dekorasyonu

Total
0
Shares

Bugün çok faklı bir olaya daha imza atmak istedik. Cebimizin de bir yaşamı var. Elimiz de her yönden cebimizden de eksik olmuyor :)

Bu bakımdan o minik dünyanında dekoratif minik trendleri ve gelişen dekoratif eşyaları (eşya diyebiliriz sanırım) bulunmakta.

Cep telefonu hayatımızın bir parçası ve cep telefonu dünyası diye bir kavram var artık. Bu kavram her yönden de gelişiyor. Hiç birimizde bundan geri kalmak istemiyoruz ve kalmıyoruz da.

Modern çağın en iyi cep telefonlarından biri olan iphone, kendi dünyasında bir fenomen olduktan sonra hayranları tarafından da fantazik öğelerle sürekli geliştiriliyor.

Bizde bu gelişimlerden bir tanesi olan bu telefon kılıfı diyebileceğiz parçayı veya aksesuarı sempatikliği ve ahşaptan el işçiliği ile yapıldığından az çokta olsa ilgi alanımıza girdiğinden sizlerle paylaşmak istedik.

İphone hayranlarını biraz daha gülümsetebildiysek ne mutlu.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle