Bu Çadır Başka Çadır

Total
0
Shares

Kamp Yapmaktan hoşlanır mısınız? Bu soruya cevabınız hayır ise sizin yeniden düşünmenizi sağlayacak ve fikrinizi değiştirecek harika bir malzeme var elimde.

Her zaman sizlerle taşınmaz mülklerin iç ve dış dekorasyonları hakkında yazdık, konuştuk. Biraz değişiklik yapalım dedim ve biraz doğaya açılıp, şehrin kirli havasından ve stresinden kurtulup temiz hava almak istiyorum. O zaman en iyi yollardan birini seçiyorum: Çadır kurmak!

İster yanlız olalım ister yanımıza değer verdiğimiz bir kişiyi alalım doğa ile başbaşa olup birkaç günlüğüne doğal ortamda bir çadırda yaşamak çoğu insanın düşlerinden biridir. Bunu düşünen çadır tasarımcıları, olaya biraz daha eğlence katabilmek için farklı dış yüzey desenlerine sahip kolleksiyon çadırlar üretmişler.

Kavun dilimleri, kitaplar, çeşitli manzaralar, hayvan figürleri içeren neredeyse sınırsız sayıda yüzeye sahip hafif, kolay kurulan, pratik, nefes alabilen malzemeden ve ferah bir uyku alanına sahip çadırlarda hafta sonunu eğlenceli bir şekilde geçirmek güzel bir tatil seçeneği olabilir.

Siz en çok hangisini beğendiniz?

1 Yorum
  1. Karpuz dilimi görünümlü çadıra bittim ben. Kamp ateşini yaktınız içimde. :o)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle