Çeşit çeşit farklı PUF

Haberler - -

Her eve lazım denir ya, işte bizim ülkemizde de  en az bir ”Puf”u olmayan eve ev demiyoruz. Araştırmalarımıza göre bu olay sadece biz böyle değil. Normal olarak eğer bir evde bayan varsa  bayan makyaj yapacak ve onun içinde yatak odasında yer kaplamasın diye bir ”Puf”u olacak. Ama günümüzde sadece artık bayanlara has bir kullanım seçeneği olmaktan çıkıp muhteşem insan hayal gücüyle şekil, renk ve desen değişikleriyle farklı bir görselliğe sahip olmaya başlamış puf dünyası.

Sizlere birkaç örnek sunuyoruz, ama bunların dışında ilginç görünen ve sanırım ülkemizde asla kullanılmayacak tasarım ve materyalden yapılmış bir koltuğu da göstermeden geçemeyeceğim. Ayrıca meraklı bebişleri de düşünerek (!) yapıldığını varsaydığım bir projede çok hoşuma gitti. Beğenilerinize sunuyorum.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Çeşit çeşit farklı PUF" beğendiniz mi?


Comments are closed.