Çılgın İtalyanlardan İlginç Tasarımlar

Total
0
Shares

İtalyan kültürü, hem tarihi hem de yemekleriyle dünyada bayağı ünlüdür. Fakat bence artık yavaş yavaş bu ünlerine, ev dizaynlarında kullandıkları ekzantirik ancak aynı zamanda  sempatik elementlerle de eklenti yapacaklar.

Bu apartman dairesi konseptinde müşteri dairesinin içindeki ışığın onun için çok değerli olduğunu ve ışık dağılımının en iyi seviyede olmasına dikkat edilmesini isteğini bildirmiş. Bundan dolayı mimaride biraz uğraşılmış. Öyle ki; yatak odası yapmak içn bir ara zemin yaratılmış. Ve bu zemini de şeffaf bir zemin ile oluşturarak (gömme kat olarak)  mutfak duvarının üstüne eklenmiş. Böylece yatak odasında kullanılan hafif bir ışık bile mutfakta  bir bardak suyu rahat rahat koyabilmeye yetecek kadar ışık almamızı sağlıyor.

Yatak  odasına çıkmak için kullanılan merdivenlerde de kullanılan cam ve şeffaf malzeme ile bu  farklı ev stilinin farklılığını bozmamak amaçlanmış. Ayrıca bu merdivenlerde gayte hoş ve modern çizgileriyle çarpıcı ev içinde bir etki yaratmış.

Mutfakta ki ince detayların mutfağa has özellikler de gösterdiğini vurgulamak istiyorum.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle