Dağ Başını Duman Almış

Total
0
Shares

Kafasını dinlemek isteyen ve cebinde de parası olan yüce Türk Milletimizde yaşayan godaman amcaların bazıları yaylalarda ve dağ başlarında ev yaptırmayı çok severler. Bunu tercih ederler ama ne denli zevkli ve görsel yönden zengin tasarımlı mülkler edinirler bilinmez ve bizide pek ilgilendirmez açıkçası.

Gel gelelim eğer gerçek zevk sahibi iseniz ve görsellik ve ince zevkinizi birleştirebiliyorsanız alın size örnek. Güney afrika’da Langeberg Dağları’nın göbeğine kurmuşlar agalar bu evi. Bozulmamış doğal peyzajın ortasına inşa edilmiş bu güzel yapı, belki bazen kent yaşamının zorluklarından stresinden kaçabilecek insanlarla kalabalık olur diye geniş geniş planlanmış. Afrika’ya has görüntüye sahip mimari malzemelerde kullanılarak inşa edilerek, ev ve arazinin daha uzun kullanılabilir ve çekilebilir olmasını sağlamaya çalışmışlar sanırım.

Zaten bu noktalara kadar belediye de su ve altyapı sağlayamayağına görede herşeyin doğadan geldiğinin de söylememize de gerek olduğunu pek düşünmüyorum. Görünen o ki proje gayet basit, pratik kullanışlı, geniş-ferah ve huzurlu bir hayat kaliesi düşünülerek oluşturulmuş.
bakınız ki banyonun manzaralı ve rahat ortamı, mutfağın futbola uygun yüzölçümü
geniş aile ortamlarına olanak veriyor.

Siz ne dersiniz?

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle