Deprem Bölgelerinde Yemez

Total
0
Shares

Yeni bir haftaya merhaba.

Pazartesi sendromu ile başladığımız yeni bir haftaya giriş yapmış bulunmaktayız. Umarız bu hafta bol dekorasyon fikirleri ve çeşitli tasarımlar içinde yüzerek hızlı, sağlıklı, bol kazançlı yedi gün geçiririz.

Yeni haftaya ayağımızı yerden kesen, çok cesurca planlanmış, deprem bölgelerinde pek tutmayacak (özellikle ülkemizde) bir kreasyon ile karşınızdayız. Eski bir depodan bozma bina, iç ve dış dekorasyon inceliklerini en iyi şekilde kullanılması ile oluşturulmuş. Mülk sahibinin ihtiyaçları göz önüne alınarak, kullanım alanı zenginliği ve şehrin görüş açısını en iyi şekilde birleştiren, merak uyandırıcı yeni bir proje oluşturulmuş.

Ama düşünüyorum da bunun gibi bir bina bizde olsa, en ufak bir sallantıdan sonra hastaneler de; kendini en yakın camdan, balkondan atlamış, abilerimizi, ablalarımızı görebiliriz.

Sonuç olarak; hiç alışık olmadığımız, gösterişli, dikkat çekici bir tarzda yapı bu haftanın ilginç başlangıç seçimimiz. Umarım evin detaylarını incelerken hoşunuza gidecek ayrıntılar bulur keyfinin çıkartıp yararlanabilirsiniz.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle