Dikey Orman

Total
0
Shares

Evet yanlış okumadınız. Tasarımcılar ve mimarlar ortaklaşa vermişler bu ismi.

Su kürede gittikçe azalan bitki örtüsüne dikkat çekmek, doğal yaşamı şehirlerde de canlandırabilmek ve canlanabileceğini ispatlamak, ilginç ve dikkat çekici bir apartmanda yaşamanın zevkine varabilmek ve dört tarafından oksijen pompalanan bir ortamda yaşamak yaşatabilmek için karşınızda ”Dikey Orman”

Güneş açılarının yıl içindeki değişimlerini hesaplanarak en iyi şekilde yetişebilecek en uygun ağaç ve bitkinin özenle seçilmesi ve güneşi alma ve ihtiyaç duyma durumlarına uygun olarak apartmanın yönlerine yerleştirilmesiyle, bitkilerle apartmanın her mevsim canlı bir görünüm sunması düşünülmüş.

İnsanoğlu kendi gerçek yuvasının dış dekorasyonuna dikkat etmemeye devam ederse geleceğimizde iç dekorasyonunda da buna benzer daha yüksek ”Dikey Ormanlar” görülmesi normal olacaktır.

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle