Duvardan Duvara Ahşap

Total
0
Shares

Hani bizde bir zevk vardır ya ”Duvardan Duvara Halı” diye, adamların zevkide bu demek. Gerçekten ilginç bir tarz bu. Üst düzey bir apartman dairesiyle karşı karşıyayız bu sefer.

Modern ahşap paneller ile süslenen her oda davetkar bir havası ile benzersizlik sunuyor. Tüm alanlardaki ahşap tasarımın süreklilik göstermesi için cok özel bağlantılar ve özel tasarımlar kullanılmış.

Yerleşik mobilyalar, büro masası, depolama alanları eğlenceli bir birleşim gibi duruyor.
Ama bu kadar ahşabın bakımı, temizliği insanın bu güzel hayaline biraz gölge düşürür gibi geliyor. Ayrıca birazda tahta renginden gözü kurtarabilmek için beyaz eşyaları süslemekten vazgeçmişler.

Sizce en güzel bölüm hangisi?

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle