Farklı Bir Çalışma Ortamı

Dış Mimari, Haberler - -

Sanatçılar, yoğun konsantrasyon isteyen meslek grubu çalışanları işlerinde başarılı olabilmeleri için kafalarını dinleyebilecekleri, doğanın ortasında, gözden uzak, rahatsız edilmeyecekleri, kuytu, köşelerde çalışmayı tercih etmeleri gayet normaldir.

Ama bazen o kadar farklı çalışma alanları seçen sanatkarlar oluyor ki; çalışma alanları seçimleri konusunda hayretler içinde kalabiliyoruz.

Kanada’da bir iç gölet kenarında ve sarp kayalıklardan oluşmuş bir yamaca inşa ettirilmiş bu yalıtılmış çalışma ofisi başarılı sanatçılar ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir mekanmış.

Dört ayak üzerinde bulunan ve altı metrelik bir köprü ile sağlam karaya bağlanmış, bir cephesinde cömert bir penceresi olan, şömine ile ısıtılan kocaman bir çalışma masalı bu kulube gerçek bir sanatçı avcısı.

Merhabalar, Dekorasyon dünyasını daha sempatik daha ılımlı bir şekilde sizlerle buluşturmak amacı ile aldığım gazla karşınızdayım. Umarım keyifli bir etkileşim içinde uzun bir beraberliğimiz olur. Yorumlarınızı da eksik etmeyelim, boş geçmeyelim lütfen :) İyi eğlenceler.

"Farklı Bir Çalışma Ortamı" beğendiniz mi?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir