Farklı Bir Çalışma Ortamı

Total
0
Shares

Sanatçılar, yoğun konsantrasyon isteyen meslek grubu çalışanları işlerinde başarılı olabilmeleri için kafalarını dinleyebilecekleri, doğanın ortasında, gözden uzak, rahatsız edilmeyecekleri, kuytu, köşelerde çalışmayı tercih etmeleri gayet normaldir.

Ama bazen o kadar farklı çalışma alanları seçen sanatkarlar oluyor ki; çalışma alanları seçimleri konusunda hayretler içinde kalabiliyoruz.

Kanada’da bir iç gölet kenarında ve sarp kayalıklardan oluşmuş bir yamaca inşa ettirilmiş bu yalıtılmış çalışma ofisi başarılı sanatçılar ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir mekanmış.

Dört ayak üzerinde bulunan ve altı metrelik bir köprü ile sağlam karaya bağlanmış, bir cephesinde cömert bir penceresi olan, şömine ile ısıtılan kocaman bir çalışma masalı bu kulube gerçek bir sanatçı avcısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu dekorasyon trendlerini gördünüz mü?

Sallanan Yatak

İşte huzur ve konforuyla huzur vereceği garanti bir tasarım “Sallanan Yatak“. Hem iç hem dış mekanlar için tasarlandığını öğrendiğimiz yatağımızın tasarımının sizi aldatmasına izin vermeyin. Dinlenme zamanlarında tatlı tatlı sallanması…
içeriği görüntüle

Kadınlar ve Silahlar

Bu aralar ev dekorasyonlarına takmış durumdayım. Ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından biri sahip olduğumuz kişisel  hobilerdir.  Herkesin hobileri vardır. Bazılarımızın birçok hobisi olduğu kesin.  Dünyadaki en önemli, gelişmiş ve pahalı hobilerin başında  ”Silah…
içeriği görüntüle